Preloader images
Preloader icon

Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeżeli Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli samochód uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Fulda. Lecz nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać właściwą pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Realizujemy holowanie i transport aut nie tylko na rejonie Fulda, aczkolwiek to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego kraju lub do odmiennych państw w EU. Polscy pracownicy dbają o zabezpieczenie każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową przy Fulda. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli niezbędny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo dysfunkcji np. na drodze, pod spodem domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki dlaczego Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną albo elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
BOBO od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na rejonie Fulda i okolic, kraju i Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Fulda i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z usług nas. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową w terenie Fulda i okolic.
Lawetowanie Fulda 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie mogą zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie raz z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać naszą firmę, która oferuje pomoc drogową 24 godziny w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Fulda zawierają holowanie samochodów każdego typu — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.