Preloader images
Preloader icon

Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda wydaje się niemożliwa lub jeżeli samochód uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na obszarze Fulda. Lecz nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać właściwą pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Wykonujemy holowanie i transport pojazdów nie tylko na rejonie Fulda, choć jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego kraju lub do pozostałych państw w Europie. Polscy pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, stosownie zabezpieczając ekwipunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Fulda. Niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest często jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, poniżej domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza droga stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem samochody do warsztatu. Jeśli aczkolwiek Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i odnawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki dlaczego Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, remontujemy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat trudni się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na rejonie Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także pojazdy dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Fulda i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową w terenie Fulda i okolic.
Pomoc drogowa Fulda 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie potrafią zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie raz z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, dlatego warto znać naszą firmę, która oferuje pomoc drogową 24 godziny w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia transport aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu lub tam, gdzie będzie sobie życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Fulda zawierają holowanie samochodów każdego typu — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.