Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Fulda. Jednak nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi specjaliści będą mogli dobrać stosowną pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Wykonujemy holowanie i transport pojazdów nie tylko na terenie Fulda, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terytorium całego państwa lub do odmiennych państw w EU. Nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ekwipunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Fulda. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych propozycji to warto skontaktować się z nami. Jeżeli potrzebny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo usterce np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza droga stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe wydatki związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i odnawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Firma BOBO od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na obszarze Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także pojazdy dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Fulda i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z ofert nas. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową na terenie Fulda i okolic.
Lawetowanie Fulda 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie potrafią zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie raz z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać nas, jaka oferuje pomoc drogową 24h w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Fulda zawierają holowanie samochodów każdego typu — również tych z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.