Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda wydaje się niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na rejonie Fulda. Lecz nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane obszar z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Wykonujemy holowanie i transport samochodów nie tylko na rejonie Fulda, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terenie całego kraju lub do innych państw w EU. Polscy pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, właściwie zabezpieczając ładunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Fulda. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli potrzebny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, poniżej domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Firma BOBO od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na rejonie Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Fulda i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową w terenie Fulda i okolic.
Lawetowanie Fulda 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie potrafią zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie spośród jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, dlatego warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24h w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia transport aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu lub tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Fulda obejmują holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych spośród zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.