Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. Jeżeli Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda wydaje się niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na obszarze Fulda. Ale nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi fachowcy będą w stanie dobrać właściwą pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić samochód bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport aut nie tylko na rejonie Fulda, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terenie całego kraju lub do odmiennych państw w EU. Nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ekwipunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Fulda. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod spodem domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza droga stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe wydatki związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli aczkolwiek Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na terenie Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także pojazdy dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Fulda i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług nas. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową w terenie Fulda i okolic.
Lawetowanie Fulda 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie potrafią zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, toteż warto znać nas, jaka oferuje pomoc drogową 24 godziny w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu albo tam, gdzie będzie samemu życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Fulda zawierają holowanie samochodów każdego wariantu — również tych spośród zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój samochód, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.