Preloader images
Preloader icon

Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo dysfunkcji i dalsza jazda wydaje się być niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zatelefonuj do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i spedycja samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na obszarze Fulda. Lecz nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać właściwą pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport aut nie tylko na obszarze Fulda, choć to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego kraju lub do innych państw w Europie. Nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ładunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową przy Fulda. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli potrzebny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo dysfunkcji np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli aczkolwiek Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, remontujemy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Firma BOBO od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na terenie Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Fulda i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z ofert naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową na terenie Fulda i okolic.
Pomoc drogowa Fulda 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie spośród jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, toteż warto znać nas, jaka oferuje pomoc drogową 24 godziny w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia transport aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie sobie życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Fulda obejmują holowanie samochodów każdego wariantu — również tych z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój samochód, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.