Preloader images
Preloader icon

Potrzebujesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo dysfunkcji i dalsza jazda wydaje się być niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i spedycja samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na rejonie Fulda. Lecz nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić samochód bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport pojazdów nie tylko na obszarze Fulda, chociaż jest to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terytorium całego państwa lub do innych państw w EU. Polscy pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, właściwie zabezpieczając ładunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Fulda. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo dysfunkcji np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza droga stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, remontujemy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na terenie Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Fulda i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową na terenie Fulda i okolic.
Pomoc drogowa Fulda 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie raz z jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, dlatego warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24h w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia holowanie aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie samemu życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Fulda obejmują holowanie samochodów każdego wariantu — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.