Preloader images
Preloader icon

Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeżeli Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda wydaje się być niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na obszarze Fulda. Ale nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi fachowcy będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić samochód bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport aut nie tylko na rejonie Fulda, choć jest to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terenie całego państwa lub do pozostałych państw w EU. Nasi pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, właściwie zabezpieczając ekwipunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową przy Fulda. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo usterce np. na drodze, pod domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza droga stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny auto własną lawetą i odnawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki dlaczego Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na rejonie Fulda i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Fulda i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową w terenie Fulda i okolic.
Pomoc drogowa Fulda 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie raz z jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, toteż warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24h w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu lub tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Fulda obejmują holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych spośród zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój samochód, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.