Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Fulda, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli samochód uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Fulda. Ale nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Fulda. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi specjaliści będą mogli dobrać stosowną pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane obszar z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport samochodów nie tylko na obszarze Fulda, chociaż to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego kraju lub do odmiennych państw w Europie. Nasi pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, właściwie zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową przy Fulda. Niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli niezbędny jest Ci cennik lawety w Fulda, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza droga stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe wydatki związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki dlaczego Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną albo elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Fulda

Lokalizacja Fulda NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Firma BOBO od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Fulda i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na obszarze Fulda i okolic, kraju i Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Fulda i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową w terenie Fulda i okolic.
Pomoc drogowa Fulda 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mogą zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie z jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Fulda. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24h w Fulda. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Fulda. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Fulda w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Fulda zawierają holowanie samochodów każdego typu — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.