Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hamburg, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda wydaje się być niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zatelefonuj do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i spedycja samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na rejonie Hamburg. Jednak nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Hamburg. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą w stanie dobrać właściwą pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport pojazdów nie tylko na terenie Hamburg, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terytorium całego państwa lub do odmiennych państw w EU. Polscy pracownicy dbają o zabezpieczenie każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ekwipunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Hamburg. Niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli niezbędny jest Ci cennik lawety w Hamburg, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo usterce np. na drodze, pod spodem domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli aczkolwiek Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny auto własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną albo elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także pojazdami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hamburg

Lokalizacja Hamburg NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
BOBO od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hamburg i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na obszarze Hamburg i okolic, kraju i Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także auta dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Hamburg i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z propozycji nas. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową na terenie Hamburg i okolic.
Lawetowanie Hamburg 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie potrafią zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie spośród jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hamburg. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, toteż warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24h w Hamburg. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hamburg. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Hamburg w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu lub tam, gdzie będzie sobie życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Hamburg obejmują holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych spośród zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój samochód, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.