Preloader images
Preloader icon

Potrzebujesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hamburg, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zatelefonuj do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na rejonie Hamburg. Lecz nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Hamburg. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi fachowcy będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane obszar z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport samochodów nie tylko na terenie Hamburg, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terenie całego kraju lub do pozostałych państw w EU. Nasi pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ładunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową w Hamburg. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli potrzebny jest Ci cennik lawety w Hamburg, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo usterce np. na drodze, pod spodem domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem samochody do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także pojazdami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hamburg

Lokalizacja Hamburg NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
BOBO od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hamburg i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na obszarze Hamburg i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także auta dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Hamburg i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową w terenie Hamburg i okolic.
Pomoc drogowa Hamburg 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hamburg. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać naszą firmę, jaka oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hamburg. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hamburg. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Hamburg w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu albo tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Hamburg obejmują holowanie samochodów każdego typu — również tych z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.