Preloader images
Preloader icon

Potrzebujesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hamburg, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo dysfunkcji i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zatelefonuj do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na terenie Hamburg. Jednak nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Hamburg. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport samochodów nie tylko na rejonie Hamburg, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego państwa lub do odmiennych państw w Europie. Polscy pracownicy dbają o zabezpieczenie każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową w Hamburg. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Hamburg, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

W każdej sytuacji wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest często jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo dysfunkcji np. na drodze, pod spodem domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe wydatki związane z holowaniem samochody do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i odnawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także pojazdami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hamburg

Lokalizacja Hamburg NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
BOBO od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hamburg i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na obszarze Hamburg i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także pojazdy dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Hamburg i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z ofert naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową na terenie Hamburg i okolic.
Lawetowanie Hamburg 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie potrafią zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie spośród jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hamburg. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, dlatego warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hamburg. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hamburg. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Hamburg w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu lub tam, gdzie będzie sobie życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Hamburg obejmują holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.