Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeżeli Twoje auto uległo dysfunkcji i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Hof. Lecz nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport samochodów nie tylko na rejonie Hof, chociaż to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terenie całego kraju lub do odmiennych państw w EU. Polscy pracownicy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową przy Hof. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki dlaczego Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Firma BOBO od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na rejonie Hof i okolic, kraju i Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Hof i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z ofert naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową w terenie Hof i okolic.
Lawetowanie Hof 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie spośród jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać naszą firmę, która oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu lub tam, gdzie będzie samemu życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Hof zawierają holowanie samochodów każdego wariantu — również tych z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.