Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda wydaje się być niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i spedycja samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na rejonie Hof. Jednak nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi eksperci będą mogli dobrać stosowną pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Realizujemy holowanie i transport samochodów nie tylko na obszarze Hof, choć to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terenie całego kraju lub do odmiennych państw w EU. Polscy pracownicy dbają o zabezpieczenie każdego holowanego pojazdu, właściwie zabezpieczając ładunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Hof. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych propozycji to warto skontaktować się z nami. Jeżeli niezbędny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

W każdej sytuacji wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest często jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, poniżej domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem samochody do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny auto własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na obszarze Hof i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także pojazdy dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Hof i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z propozycji nas. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową w terenie Hof i okolic.
Pomoc drogowa Hof 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie mogą zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie spośród jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, dlatego warto znać naszą firmę, jaka oferuje pomoc drogową 24h w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu albo tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Hof obejmują holowanie samochodów każdego typu — również tych spośród zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój samochód, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.