Preloader images
Preloader icon

Potrzebujesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli samochód uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i spedycja samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na terenie Hof. Jednak nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi specjaliści będą mogli dobrać stosowną pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić samochód bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport aut nie tylko na rejonie Hof, chociaż jest to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego państwa lub do innych państw w Europie. Polscy pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ekwipunek specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Hof. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz holowania, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

W każdej sytuacji wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod spodem domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki dlaczego Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną albo elektryczną, wyceniamy naprawę, remontujemy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
BOBO od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na terenie Hof i okolic, kraju i Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także auta dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Hof i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową na terenie Hof i okolic.
Lawetowanie Hof 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie raz z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać nas, jaka oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia transport aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie samemu życzył. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Hof obejmują holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych spośród zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.