Preloader images
Preloader icon

Pragniesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo usterce i dalsza jazda wydaje się niemożliwa lub jeżeli samochód uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zatelefonuj do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na rejonie Hof. Lecz nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi fachowcy będą mogli dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Realizujemy holowanie i transport pojazdów nie tylko na rejonie Hof, aczkolwiek to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terytorium całego państwa lub do pozostałych państw w Europie. Polscy pracownicy dbają o zabezpieczenie każdego holowanego pojazdu, właściwie zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową w Hof. Niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych propozycji to warto skontaktować się z nami. Jeżeli potrzebny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki kooperacji w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem pojazdu do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki z tego powodu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną albo elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także samochodami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
BOBO od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24h na dobę na obszarze Hof i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Posiadamy holownik do 3,5 tony a także auta dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Hof i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z propozycji nas. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową na terenie Hof i okolic.
Lawetowanie Hof 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie mogą zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać naszą firmę, jaka oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia lawetowanie aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie samemu życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Hof zawierają holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.