Preloader images
Preloader icon

Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Hof. Jednak nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi fachowcy będą mogli dobrać stosowną pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane obszar z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Realizujemy holowanie i transport aut nie tylko na terenie Hof, aczkolwiek jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terytorium całego kraju lub do pozostałych państw w EU. Nasi pracownicy dbają o ochronę każdego holowanego pojazdu, stosownie zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową pod Hof. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

W każdej sytuacji wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia jak i również zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest nierzadko jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały wraz z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo dysfunkcji np. na drodze, pod spodem domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednakże Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny auto własną lawetą i odnawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także pojazdami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Firma BOBO od wielu lat trudni się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na rejonie Hof i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terenie Hof i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową na terenie Hof i okolic.
Pomoc drogowa Hof 24H – Tanio i profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie spośród jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, toteż warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia holowanie aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie sobie życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Hof zawierają holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.