Preloader images
Preloader icon

Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda wydaje się być niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 795 674 261. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów jak i również małych maszyn na terenie Hof. Ale nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy także naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi fachowcy będą mogli dobrać właściwą pomoc drogową. Istnieje albowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane położenie z odpowiednimi częściami, na to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania.

Wykonujemy holowanie i transport aut nie tylko na terenie Hof, chociaż jest to główne położenie naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terenie całego państwa lub do odmiennych państw w Europie. Polscy pracownicy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową w Hof. Niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych usług to warto skontaktować się z nami. Jeżeli konieczny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

Za każdym razem wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest często jako: mobilny warsztat automobilny. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo dysfunkcji np. na drodze, pod domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszta związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli aczkolwiek Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli awaria wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny auto własną lawetą i remontujemy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu zamieszkania, diagnozujemy usterkę mechaniczną bądź elektryczną, wyceniamy naprawę, odnawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat absorbuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na rejonie Hof i okolic, kraju jak i również Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Hof i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z ofert naszej firmy. Oferujemy szybką jak i również tanią Pomoc Drogową w terenie Hof i okolic.
Lawetowanie Hof 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki i różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu posiadacza auta i to nie z jego winy. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, zatem warto znać nas, która oferuje pomoc drogową 24 godziny w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia holowanie aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu bądź tam, gdzie będzie sobie życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Hof zawierają holowanie samochodów każdego typu — również tych z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój auto, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.