Preloader images
Preloader icon

Potrzebujesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W Hof, wykonujemy TRANSPORT AUT I MOTOCYKLI. O ile Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel +48 887 366 240. Wykonujemy holowanie i przewóz samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Hof. Lecz nasza działalność drogowa to nie tylko holowanie w Hof. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Nasi specjaliści będą mogli dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auta aż do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektrotechnika samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić samochód bez konieczności holowania.

Przeprowadzamy holowanie i transport samochodów nie tylko na obszarze Hof, chociaż to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy także dalsze zlecenia, na terytorium całego kraju lub do odmiennych państw w Europie. Polscy pracownicy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając bagaż specjalistycznymi pasami z homologacją.

  • Uczciwe, konkurencyjne ceny
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Najnowocześniejszy sprzęt holowniczy
  • Miła i profesjonalna obsługa

Oferujemy tanią pomoc Drogową w Hof. Pomijając fakt, czy jest Ci potrzebna tania laweta, potrzebujesz paliwa, czy też innych ofert to warto skontaktować się z nami. Jeżeli potrzebny jest Ci cennik lawety w Hof, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednią zakładkę, gdzie ceny zaprezentowane są w przejrzysty sposób.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

Cena usługi

W każdej sytuacji wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole. Nasza pomoc drogowa nazywana jest niejednokrotnie jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo usterce np. na drodze, poniżej domem, czy pod obszarem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe wydatki związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny pojazd własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w trakcie dnia i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną albo elektryczną, wyceniamy naprawę, remontujemy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także pojazdami zastępczymi.

Całodobowa pomoc drogowa Hof

Lokalizacja Hof NA MAPIE GOOGLE
FIRMA BOBO
Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną Pomocą Drogową na terenie Hof i jej okolic. Pomoc Drogowa 24 godziny na dobę na terenie Hof i okolic, kraju i Unii Europejskiej. Holowanie, naprawy na drodze całodobowo! Mamy holownik do 3,5 tony a także samochody dostawcze i ciężarowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się holowaniem, transportem pojazdów na terytorium Hof i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z usług nas. Oferujemy szybką i tanią Pomoc Drogową na terenie Hof i okolic.
Pomoc drogowa Hof 24H – Tanio jak i również profesjonalnie! Wypadki, stłuczki jak i również różnego rodzaju awarie mają możliwość zdarzyć się każdemu kierowcy i to nie raz z jego winy. W tego rodzaju sytuacjach niezbędna jest pomoc samochodowa Hof. Pewnych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, toteż warto znać nas, jaka oferuje pomoc drogową 24h w Hof. Naszą standardową usługą jest holowanie pojazdów Hof. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia transport aut na terenie Hof w szybki i skuteczny sposób. Odholujemy pojazd w ustalone przez klienta miejsce — do najbliższego warsztatu albo tam, gdzie będzie osobiście życzył. Warto zauważyć, iż nasze usługi autoholowania Hof obejmują holowanie samochodów każdego rodzaju — również tych wraz z zablokowaną skrzynią biegów, zablokowanymi hamulcami, a nawet z pourywanymi kołami lub pojazdy, które uległy spaleniu. Dlatego niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się twój pojazd, to skontaktuj się z nami.

Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy do Państwa usług, firma transportowa na terenie UE.

Trafiłeś tutaj bo szukałeś...

Usterka? Stłuczka? A może wypadek?

Firma Pomoc Drogowa BoBo oferuje całodobowe holowanie oraz naprawę usterek na miejscu.