Preloader images
Preloader icon

Nasze zaplecze pozwala nam holować pojazdy osobowe, samochody dostawcze, busy, maszyny.

Jest to uzależnione od miejsca kolizji, oraz pory o której doszło do wypadku bądź awarii oraz naszych możliwości w danym momencie.

Tak tą usługę wykonujemy w ścisłym porozumieniu z Klientem. Koszt usługi i termin wykonania są ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju pojazdu i odległości.

Wystarczy zadzwonić do nas, a dokonamy korzystnej cenowo wyceny holowania i przetransportujemy pojazd w wybrane przez Klienta miejsce lub do naszego warsztatu i zajmiemy się naprawą samochodu.

Pomoc drogowa to pojęcie, które obejmuje: holowanie, transport i naprawy z dojazdem do Klienta czyli tzw. mobilny serwis. Dlatego też na pytanie: „ile kosztuje pomoc drogowa” jesteśmy w stanie odpowiedzieć każdemu Klientowi indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, do której serdecznie zapraszamy. Możemy jednak wskazać orientacyjne ceny usług:

Po pierwsze nie każda pomoc drogowa wykonuje zarówno usługi holowania jak i naprawy aut na drodze lub pod domem Klienta. Po drugie zdarzają się takie awarie, których niestety nie można naprawić z dojazdem, ponieważ stopień skomplikowania jest tak wysoki, że auto musi wjechać na podnośnik w stacjonarnym warsztacie samochodowym.

Najlepiej wybrać taką pomoc drogową, która świadczy usługi kompleksowo, czyli jest w stanie wykonać holowanie, ale także naprawić auto np. na drodze. Dobrze również, jeśli wybrana firma dysponuje własnym warsztatem samochodowym (na wypadek gdyby usunięcie awarii wymagała od mechanika lub elektryka użycia specjalistycznego podnośnika warsztatowego). Tylko mając tak szeroki wachlarz możliwości, usługi będą dobierane do indywidualnych potrzeb Klienta, a naprawa potrwa najkrócej jak to możliwe.

Zlecenia przyjmujemy telefonicznie. Podczas rozmowy telefonicznej pytamy o objawy usterki i proponujemy najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji oraz informujemy o kosztach konkretnej usługi. Jeżeli Klient chce skorzystać z oferowanej pomocy, to ustalamy godzinę przyjazdu lawety lub mechanika/elektryka na miejsce i prosimy Klienta o wysłanie SMS z danymi (tj. imię i nazwisko, model auta, numer rejestracyjny pojazdu, adres postoju auta). Następnie przyjeżdżamy we wskazany adres i wykonujemy usługi. Nasze dane kontaktowe znajdują się: TUTAJ.

Tak, na świadczone usługi wystawiamy faktury vat – podane ceny są brutto.

Mamy wykwalifikowaną i wyszkoloną kadrę pracowniczą , więc powierzone nam mienie jest bezpieczne , ale na wszelki wypadek jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej i w razie jakichkolwiek uszkodzeń w powierzonym mieniu jesteśmy wypłacalni.