Dowóz paliwa

Dowóz paliwa

Brak paliwa , to jedna z najczęstszych i najbardziej trywialnych przyczyn nagłego unieruchomienia samochodu na środku ruchliwej ulicy. Bywa, że przez dłuższy czas nie doczekaliśmy się na trasie stacji benzynowej albo przydarzył nam się nagły, pilny wyjazd i na tankowanie po prostu zabrakło czasu. Zdarzają się także problemy z kontrolką benzynową, która nie wskazuje poprawnego stanu baku, albo zwyczajnie, nie zaakceptować zwróciliśmy na nią uwagi. Dobrym pomysłem, jest dołączenie choć kilku litrowego kanistra do stałego wyposażenia swojego samochodu, ale jeśli jak i również tego nie mamy, konieczne będzie wezwanie pomocy.

Wystarczy jeden telefon , aby nasi pomocnicy dotarli we wskazane przez Ciebie miejsce szybko i spośród taką ilością paliwa, jaka zapewni Ci dotarcie do najbliższej stacji bez dalszych problemów. Jeśli potrzebujesz większej ilości, to także załatwimy. Dowieziemy dla Ciebie dokładnie ten rodzaj paliwa, który sobie zażyczysz. Nie musisz się obawiać, że zostawimy Cię wraz z tym w środku drogi. Pomożemy uzupełnić bak, abyś mógł bezpiecznie kontynuować podróż.

Car Truck towing

Potrzebna porządna laweta? Transport pojazdu?

Nie wahaj się i dzwoń do sprawdzonej firmy.

LAWETA NA TELEFON O KAŻDEJ PORZE

Nasze auto lawety są w profesjonalny sposób przystosowany do transportowania nawet nisko zawieszonych aut, ponieważ wyposażone są w platformy najazdowe i dostosowane są do przewozu różnego rodzaju pojazdów. Daje to możliwość zawiezienia każdego pojazdu od samochodu, po motocykl, czy quada włącznie.

Działamy 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. W razie awarii czekamy na telefon!

Profesjonalizm

Wysoka skuteczność działań, niezawodność oraz profesjonalizm to nas charakteryzuje.

Elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.

Przewozimy dla Was

motocykle
quady

samochody

nad-gabaryty

inne pojazdy jak np wózki widłowe czy maszyny rolnicze

przyczepy

towary na paletach, w paczkach, meble, konstrukcje

oraz inne które zmieścimy do lub na naszych samochodach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi dla każdego. Poniżej przedstawione są największe atuty związane z korzystaniem z naszej oferty.

  • Pełen profesjonalizm dla każdego
  • Całodobowa obsługa, również w weekendy i święta
  • Przystępne ceny dla każdego

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo 24h/d. Nasze usługi świadczymy szybko (dojazd do 30 minut) oraz profesjonalnie i bezpiecznie.
  • Holowanie aut osobowych oraz typu bus
  • Odpalanie samochodów
  • Otwieranie awaryjne samochodów
  • Wymiana kół/żarówek
  • Wymiana alternatorów, rozruszników itp.
  • Spuszczanie paliwa